Android iOS, Windows. Hlavní výběry systémů a mobilů. Který z nich? Co zkusit Windows? Mnoho muziky, za kterou nechtějí mnoho. 🙂 Mobily jsou všude. Většinou Androidy, nějaké iOS, a nějaké Windows. Koukněme se na to trošku z jiné strany. Chcete nový mobil a uvažujete jaký systém. Rozeberme si to.

 

Android?

Android, zajímavý systém, skoro v každém mobilu a mnoho funkcí. Proč si vlastně kupujeme mobily s Androidem? Jedny z hlavních důvodů jsou tyto:

  1. Vybrali jsme dle ostatních
  2. Hry a mnoho funkcí
  3. Výběr mobilů

No jo. Jaká je však skutečnost?

  1. Vybrali jsme dle ostatních, jenže ostatní vybrali také stejně atd. atd. a důvod většinou není.
  2. Ano, jenže většinou ty funkce ani nevyužijeme
  3. To je skutečná výhoda

Často slyším, jak si lidi stěžují, že mají systém zahlcen, že mobil není rychlý a že se kouše, že to a tamto. Je to neduh i toho, jak je systém stavěn. Často je třeba se o systém starat, čistit, scanovat a časem se stejně začne kousat. Nejvíce je tomu tak u mobilů okolo 3000,-.   Někteří lidi kvůli tomuto volí iOS.

 

iOS

Stabilní rychlý, mnoho funkcí… Jednoznačně, jak dobře vyroben mobil, tak i systém. Systém je jako Android ze zcela z druhé strany. Zrovna to, jak je systém stavěn je důvod, kvůli čemu je systém stabilní a rychlý. Na druhé straně kvůli těmto omezením nelze mít v mobilu jednoduše souborový manažer, bluetooth atd. Navíc je tento systém stavěn, že 100% funguje s Macem. Synchronizaci si neužijete. A ta cena.

 

Střední cesta? Windows! 🙂

Windows je omezen v takové míře, aby neomezoval lidi, kteří jej užívají a současně, aby se nezahlcoval systém jako u Androidu. Klidně tedy lze na mobilu s Windows mít Total Commandr, Bluetooth soubory, mít takový mobil jako flashku. Navíc se nemusí čistit, nezahlcuje se RAM.windows phone 103 Navíc je systém sjednocený, synchronizovaný s vašimi ostatními Windows zařízeními, stejný Start, nainstalovaný Office, asistentka Cortana, možnost instalovat stejné věci na šech Windows zařízeních nebo jej s obrazovkou užívat jako počítač atd. Obsahuje také další úžasné funkce, které obsahuje jen Windows.

 

To všechno od 2500,- Kč do 20.000,- Kč. Ať mobil za 2500,- Kč nebo 20.000,- Kč, vždy je mobil rychlý a obsahuje obrovské množství funkcí a vždy nový systém. Jistojistě je toto jedna ze skvělých možností, kterou vám tu nabízí Microsoft, Nokia jako mobily Lumia, Acer a další.

 

Lze říct, že mobil s Windows je jednoduše malý počítač.

 

Telefon s Windows je kapesní počítač

Telefon s Windows je kapesní počítač. Stejné programy, data jako na PC, možnost připojení myši, klávesnice a USB…

Proč koupit telefon s Windows

Důvodů je skutečně mnoho. 🙂


 

Zkuste to. Skvělý mobil a mnoho muziky za kterou nechtějí mnoho. 🙂