MyTube! 

Umožní vám sledovat videa v malém plovoucím přehrávači. Můžete tak koukat pohodlně na video, zatímco děláte nějakou práci. 

Zároveň aplikace umožňuje videa stáhnout pro přehrávaní offline a top I pouze ve formě zvuku. Podporuje nový Fluent Deign System.

Czech badge

 

WhatsApp 

Verze aplikace pro počítač se spojí s vaším telefonem a můžete si tak psát na WhatsAppu i z počítače, spravovat vaše zprávy či si snadno stáhnout fotografie a soubory do PC. 

Czech badge

 

 

Twitter 

PWA aplikace, která slouží jako příjemný klient pro Twitter. Proč použít aplikaci místo webu? Tak především máte mnohem rychlejší přístup k jednotlivým akcím na Twitteru. Klikněte na ikonu pravým tlačítkem myši a vyberte akci, kterou chcete provést. Zároveň vás může aplikace upozorňovat na novinky jako notifikacemi, tak pomoci widgetu ve Startu, živé dlaždice. 

Czech badge

 

8 zip Lite

Jednoduchá aplikace zdarma, která otevře archivy jako ZIP, RAR, TAR a podobně. Nestahujte už zbytečně WinRary nebo Winzipy. Tato aplikace postačí naprosto bohatě.

Nebude po vás chtít aktivaci, podporuje nový Fluent Deign System.

Czech badge

 

 

Dejte Microsoft Storu ve Windows šanci. Najdete zde zabezpečené, vždy aktuální, nezaplňující počítač a graficky moderní aplikace.